Wyniki wyszukiwania dla frazy: nie samym nap and 11

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2010-02-01 | Komentarze: 0

  Izolacja izolacji nierówna, czyli jak wybrać najlepszą

  Prawdopodobnie niewielu z nas zdaje sobie sprawę z bogactwa materiałów izolacyjnych instalacji dostępnych obecnie na rynku produktów budowlanych. Aby nie zdawać się na brzemienną w skutkach przypadkowość i mieć realny wpływ na wybór właściwego rodzaju izolacji powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko charakter instalacji, ale i specyficzne właściwości danego materiału oraz cechujące go parametry.

 • 2009-12-14 | Komentarze: 0

  Murano Line i Murano Canto firmy AWBUD - naturalny czar w krainie ogrodowych przestrzeni

  Nowe modele galanterii firmy AWBUD – Murano Line i Murano Canto są idealnym sposobem na upiększenie przydomowego otoczenia. Kuszą one pomysłowymi rozwiązaniami i jednocześnie są niezastąpionym strażnikiem porządku w ogrodzie. Murano Line i Murano Canto – nowość w ofercie firmy AWBUD - ujmują także całą gamą nowych barw utrzymanych w tonacji ziemi oraz różnorodnością kształtów, dzięki którym stylowa aranżacja ogrodu to sama przyjemność.

 • 2009-12-04 | Komentarze: 0

  Izolacje pod lupą, czyli jak zaoszczędzić 12 tysięcy zł?

  Budowa domu czy też zakup mieszkania to marzenie każdego z nas. Taka inwestycja jest jednak bardzo kosztowna, przez co, podejmując wiążące na lata decyzje, często kierujemy się przede wszystkim doraźnym czynnikiem ekonomicznym. Niestety cięć w budżecie całego przedsięwzięcia dokonujemy tam, gdzie ich nie widać na pierwszy rzut oka – np. w obszarze izolacji instalacji. Paradoksalnie jednak kilkusetzłotowe oszczędności na etapie budowy mogą nas w przyszłości sporo kosztować - zarówno nerwów, jak i pieniędzy.

 • 2007-09-04 | Komentarze: 0

  Ogrzewanie wodne czy elektryczne?

  Ogrzewanie podłogowe staje się coraz popularniejsze z uwagi na komfort, jaki zapewnia użytkownikom i niewątpliwe walory estetyczne. Jakie ogrzewanie powinniśmy jednak wybrać, aby spełniło nasze oczekiwania – wodne czy elektryczne?

Strona 1 z 1
 1