Wyniki wyszukiwania dla frazy: rtv

Liczba znalezionych wiadomości: 29

 • 2014-07-08 | Komentarze: 0

  W impresjonistycznym duchu – osprzęt elektryczny IMPRESJA firmy OSPEL

  Dziewiętnastowieczni malarze impresjoniści nie bali się stanąć w szranki z hołdującymi klasyce akademikami. Nie bacząc na adwersarzy pragnęli uchwycić moment i oddać nastrój chwili. Także urządzając własny dom czy mieszkanie warto dokonać śmiałych wyborów i zerwać z bezpieczną klasyką. W wykreowaniu harmonijnej aranżacji i stworzeniu wymarzonego klimatu we wnętrzach pomocny będzie osprzęt elektryczny Impresja firmy Ospel. Łącząca funkcjonalność z eleganckim wzornictwem kolekcja idealnie wkomponuje się wystrój nowoczesnych pomieszczeń.

 • 2013-09-18 | Komentarze: 0

  Sypialnie z polskim temperamentem

  Sypialnia należy do jednych z najbardziej starannie urządzanych pokoi. Nic dziwnego. Stanowi ona pewnego rodzaju azyl. Jest miejscem odpoczynku po dniu wytężonej pracy. To w niej poddajemy się emocjom, a aby te były wyjątkowo pozytywne warto zadbać o odpowiedni klimat sypialnianych wnętrz.

 • 2012-05-15 | Komentarze: 1

  Razem czy oddzielnie? Salonowe związki …z jadalnią

  Czasem z konieczności, niekiedy ze względu na tryb życia i przyzwyczajenie musimy pogodzić w jednym pomieszczeniu kilka różnych funkcji. Dzięki doskonałej bazie, którą tworzą meble z kolekcji Oleo oraz odpowiednio dobranym dodatkom stworzymy reprezentacyjny „open space” łączący jadalnię z pokojem dziennym – przestrzeń przytulną, funkcjonalną, a przy tym ponadczasowo elegancką.

 • 2012-01-24 | Komentarze: 0

  Podsumowanie kampanii "Każdy stopień ma znaczenie"

  Oszczędzanie energii w domu stało się elementem nowoczesnego i modnego stylu życia. Świadomość ekologiczna Polaków zdecydowanie wzrasta, jednak bardzo duża grupa osób nie wie jak korzystnie kontrolować temperaturę powietrza w swoim mieszkaniu. Dlatego firma Danfoss, zrealizowała ogólnopolską kampanię edukacyjną „Każdy stopień ma znaczenie”, której partnerem był Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

 • 2011-05-31 | Komentarze: 0

  Szanse rozwoju współpracy gospodarczej z Chinami

  Jak z sukcesem inwestować w Chinach? Czy trudno jest nawiązać kontakty z chińskimi partnerami biznesowymi? Co należy wiedzieć importując towary z Chin, a także eksportując do Chin? Na te i inne zagadnienia znajdą odpowiedź polscy przedsiębiorcy biorąc udział w konferencjach prowadzonych przez ekspertów podczas sympozjum biznesowego towarzyszącego Targom China Expo Poland 2011. Z kolei goście z Chin przyjeżdżający specjalnie na to wydarzenie, będą mogli uczestniczyć w konferencjach odpowiadających na pytanie, jak inwestować w Polsce, prezentujących korzyści z tego wynikające i aktualne możliwości inwestycyjne w naszym kraju. Targi organizowane są we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą i PAIiIZ oraz uznaną chińską organizacją biznesową China International Center for Economic and Technical Exchanges (CICETE). Honorowe patronaty nad pierwszą edycją China Expo Poland 2011 objęli Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury oraz Katarzyna Sobierajska, Wiceminister Sportu i Turystyki. China Expo 2011 odbędzie się w dniach 8-10 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 • 2010-10-15 | Komentarze: 0

  Czym kierować się przy wyborze grzejnika?

  Czym powinniśmy kierować się przy wyborze grzejników? W nowych katalogach INSTAL-PROJEKT znajdziemy przejrzyste poradniki wyjaśniające, jakie parametry grzejników i cechy pomieszczeń powinniśmy uwzględnić, by wybrać optymalny dla nas produkt. Trzy dekady doświadczenia ekspertów firmy sprawiły, że techniczne zawiłości są tu omówione jasno i prosto, w sposób zrozumiały dla wszystkich, zaś poszukujących oszczędności zainteresują z pewnością rady dotyczące ekonomicznego ogrzewania.

 • 2010-03-25 | Komentarze: 0

  Kredyt hipoteczny a pożyczka hipoteczna

  Terminów pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny często używa się zamiennie. Jest to ogromny błąd. Chociaż oba produkty dostarczają sporego zastrzyku gotówki – różnią się bardzo wieloma elementami.

 • 2010-02-25 | Komentarze: 0

  Nowe przepisy o materiałach budowlanych

  Znakowanie energetyczne unijną etykietą jak dotychczas stosowane jest przede wszystkich na sprzęcie RTV i AGD, czyli na materiałach i produktach, które mają bezpośredni wpływ na zużycie energii. Obecnie obowiązuje siedem klas oznaczeń produktów, od klasy A najbardziej energetycznie wydajnej, zielonej, do klasy G najbardziej pochłaniającej energię, czerwonej.

 • 2010-02-12 | Komentarze: 1

  Regulacja temperatury w pytaniach i odpowiedziach

  Życie w naszych domach i mieszkaniach stało się dziś znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek. W zasięgu ręki mamy bowiem innowacyjne technologie i produkty, które sukcesywnie poprawiają standard i komfort naszej codzienności

 • 2010-02-04 | Komentarze: 0

  Markowe ogrodzenie

  Kiedy zdamy sobie sprawę, że nasz dom, ogród czy inny teren należałoby skutecznie ogrodzić, pojawia się pytanie: jaki system ogrodzeniowy zapewni nam najlepsze parametry i bezpieczeństwo? Co ważne – ile czasu nam posłuży, czy przetrwa zimę i zmienne warunki pogodowe.

Strona 1 z 3
 1  2  3   następna »