Wyniki wyszukiwania dla frazy: uniflott

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2010-05-20 | Komentarze: 0

  Knauf Goldband Finish Plus Gotowa gładź szpachlowa. Efekt gwarantowany.

  Knauf Goldband Finish Plus to gotowa, cienkowarstwowa gładź szpachlowa, przeznaczona do szpachlowania czystych, stabilnych tynków żywicznych lub mineralnych, do cienkowarstwowego szpachlowania powierzchni lakierowanych (lamperie), powierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi, tapet z włókien szklanych oraz pozostałych typowych podłoży budowlanych. Służy ona także do wypełniania spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi o krawędziach typu AK zbrojonych taśmą.

 • 2009-11-12 | Komentarze: 0

  Gładka z Knauf Goldband Finish

  Dom to miejsce, do którego wracamy, w którym bezpiecznie zasypiamy i wypoczywamy. Dlatego też estetyczne wykończenie jego wnętrza jest priorytetem dla każdego z nas. Tu pojawia się pytanie, jak to zrobić? Sposobów na rynku jest wiele. Jednym z nich jest skorzystanie z oferty produktów Knauf Bauprodukte, które są gwarancją jakości oraz trwałości.

 • 2009-02-11 | Komentarze: 0

  Knauf Goldband Finish Gotowa masa szpachlowa.

  Knauf Goldband Finish to gotowa, cienkowarstwowa masa szpachlowa, przeznaczona do szpachlowania czystych, stabil¬nych tynków żywicznych lub mineralnych, do cienkowarstwowe¬go szpachlowania powierzchni lakierowanych (lamperie), po¬wierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi, tapet z włókien szklanych oraz pozostałych typowych podłoży budowlanych. Służy także do wypełniania spoin pomiędzy płytami gipsowo-kartonowymi o krawędziach typu AK zbrojonych taśmą.

Strona 1 z 1
 1