Wyniki wyszukiwania dla frazy: utwardzacz do betonu

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2009-10-13 | Komentarze: 0

  Technologie BASF chronią środowisko

  BASF – największa firma chemiczna na świecie – oferuje innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie we wszystkich dziedzinach przemysłu. Dlatego razem z Ambasadą Niemiec w Polsce, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz innymi firmami BASF uczestniczy w wystawie: „Nowoczesne technologie ochrony środowiska Made in Germany”.

 • 2006-05-09 | Komentarze: 2

  PRESSBETON - nawierzchnie ozdobne

  Firma BAUTECH od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę w zakresie dostaw materiałów i sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych PRESSBETON. Wieloletnie doświadczenia doprowadziły do stworzenia kompletnego, całkowicie polskiego systemu, który obecnie znany jest pod nazwą Bautech. W skład systemu wchodzą: - doradztwo i projektowanie obejmujące pełne rozwiązanie technologiczne nawierzchni - produkcja włókien zbrojeniowych, barwnych utwardzaczy powierzchniowych, systemów żywicznych i mas dylatacyjnych, materiałów do pielęgnacji i impregnacji nawierzchni betonowych oraz profesjonalnych maszyn i urządzeń do ich rozkładania i wykańczania ...

 • 2006-04-13 | Komentarze: 0

  Nowa linia utwardzaczy do posadzek Enduro.

  Firma BAUTECH jest wiodącym polskim producentem suchych posypek nawierzchniowych (DST – dry shake topping) do monolitycznych posadzek betonowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych Pressbeton. Oferowane przez nas posadzki betonowe w zależności od potrzeb i wymogów mogą być wykonane, z użyciem n/w utwardzaczy:

 • 2005-12-12 | Komentarze: 0

  Systemy posadzek przemysłowych BAUTECH

  BAUTECH od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę podmiotów występujących na rynku posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. W tym czasie powstała ogólnopolska autoryzowana sieć wykonawcza. Firma oferuje wysokiej jakości systemy posadzek przemysłowych, zapewnia kompleksowe opracowania techniczno-technologiczne, współpracuje z wieloma projektantami i konstruktorami. Opracowania proponowane przez BAUTECH uwzględniają także rozwiązania indywidualne.

Strona 1 z 1
 1