Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: wywiad

Liczba znalezionych wiadomości: 39

 • 2014-09-08 | Komentarze: 0

  Promostal doceniony za efektywność i dynamikę

  Ponad 780-procentową dynamikę wzrostu wartości rynkowej osiągnął w ostatnich dwóch latach Promostal z Czarnej Białostockiej i zyskał tytuł Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2013. Otrzymały go przedsiębiorstwa, które wcześniej zostały docenione w rankingach najbardziej efektywnych i dynamicznych firm.

 • 2013-11-12 | Komentarze: 2

  Budowa hali – poradnik inwestora

  Programy unijne, sprzyjające warunki na rynku, a co za tym idzie dynamiczny rozwój firmy sprzyjają podjęciu decyzji o powiększeniu zaplecza i budowie hali magazynowej czy produkcyjnej. Jak wygląda proces inwestycyjny, w jaki sposób wybrać najkorzystniejsze rozwiązania, z jakimi formalnościami urzędowymi należy się liczyć – tego wszystkiego dowiedzą się Państwo z niniejszego artykułu.

 • 2013-07-03 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym tytułem „Gepardy Biznesu 2012” oraz „Efektywna firma 2012”- Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

  Firma Amwin – Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, został kolejny raz uhonorowany tytułem „Gepardy Biznesu 2012” oraz „Efektywna firma 2012”. Wyróżnienia te przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się firmom oraz bankom spółdzielczym, na podstawie analizy przeprowadzonej przez Wywiadownię Handlową Infocredit. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad 60 tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski, w tym zakwalifikowanych zostało tylko 32 817 firm.

 • 2013-01-22 | Komentarze: 0

  Schöck nagrodzony statuetką Top Builder 2013

  Element do zbrojeń specjalnych ComBAR® firmy Schöck został wyróżniony w konkursie Top Builder 2013. Tytuł przyznano producentowi za innowacyjność opracowanego rozwiązania i różnorodność jego zastosowań. Wręczenie nagród odbyło się 17 stycznia w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

 • 2012-12-07 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2012” dla Amwin – Projektanta i kompleksowego wykonawcy hal oraz biurowców zgodnie ze Standardem Obiektów Przemysłowych Qamwin.

  Amwin - Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców zgodnie ze Standardem Obiektów Przemysłowych Qamwin został uhonorowany Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2012”. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przedsięwzięcie realizowane na skalę ogólnopolską, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, w tym również sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Główną idea programu jest promocja zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie.

 • 2012-03-26 | Komentarze: 0

  „Branża budowlana jest równie nieprzewidywalna, co kursy walut i ceny paliw” – wywiad z Arturem Kisiołkiem, Prezesem Zarządu firmy KONBET Sp. z o. o. Sp. k.

  O tym, co stanowi klucz do sukcesu w dobie kryzysu, trendach na rynku budowlanym oraz minionym roku 2011 – rozmawiamy z Arturem Kisiołkiem, Prezesem Zarządu firmy KONBET, lidera systemów stropowych.

 • 2012-03-12 | Komentarze: 0

  POLBRUK S.A. wśród laureatów Diamentów Forbesa!

  Diamenty Forbesa 2012 rozdane! Wśród nagrodzonych i tym razem nie zabrakło firmy Polbruk S.A. Lider w produkcji kostki brukowej i betonowych wyrobów drogowych już po raz trzeci z rzędu znalazł się na prestiżowej liście Forbesa, wśród największych przedsiębiorstw, których roczne przychody ze sprzedaży przekraczają 250 mln złotych.

 • 2011-12-14 | Komentarze: 0

  APS SA. Nagrody za dynamikę i efektywność

  Białostocka spółka Automatyka pomiary Sterowanie SA zdobyła dwa tytuły: Geparda Biznesu 2010 oraz Efektywnej Firmy 2010 w konkursach, promujących najbardziej dynamiczne i efektywne polskie przedsiębiorstwa.

 • 2011-08-19 | Komentarze: 0

  Prestiżowy tytuł Przejrzysta Firma 2011 dla Amwin – projektanta i wykonawcy obiektów przemysłowych, dostawcy hal wg standardu Qamwin.

  Amwin – Projektant i wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal wg standardu Qamwin- po raz kolejny został uhonorowany certyfikatem „Przejrzysta firma”. Wcześniej ten prestiżowy tytuł został przyznany firmie w 2009 roku. Tytuł- „Przejrzysta firma”- przyznawany jest firmom, które prowadzą działalność zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi oraz są stabilnym i wiarygodnym partnerem. Certyfikat nadawany od 2008 roku i jest wyróżnieniem dla przedsiębiorstw, w których kadra kierownicza docenia rolę wywiązywania się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych. Zgodnie z założeniem organizatorów konkursu, przyznawane certyfikaty mają zachęcić przedsiębiorców do publikowania danych finansowych, co w efekcie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa transakcji, otwartości w biznesie oraz zwiększenia wizerunku rzetelności firm wśród polskich i zagranicznych inwestorów.

 • 2011-08-08 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym tytułem Gepardy Biznesu 2011 dla Amwin – Projektanta i wykonawcy obiektów przemysłowych, dostawcy hal wg standardu Qamwin.

  Projektant i wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal wg standardu Qamwin został uhonorowany certyfikatem Gepardy Biznesu 2011. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom oraz bankom spółdzielczym według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą porównania do spółek giełdowych (metodę tę opracował Instytut Bankowości Spółdzielczej do uproszczonej wyceny firm spoza giełdy). Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm.

Strona 1 z 4
 1  2  3  4   następna »