Wyniki wyszukiwania dla frazy: zacieraczki

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2006-04-13 | Komentarze: 0

  Nowa linia utwardzaczy do posadzek Enduro.

  Firma BAUTECH jest wiodącym polskim producentem suchych posypek nawierzchniowych (DST – dry shake topping) do monolitycznych posadzek betonowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych Pressbeton. Oferowane przez nas posadzki betonowe w zależności od potrzeb i wymogów mogą być wykonane, z użyciem n/w utwardzaczy:

 • 2006-03-14 | Komentarze: 0

  Rewolucyjna linia sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych

  BAUTECH BLACK LINE Powszechnie wiadomo, iż połowa sukcesu w branży budowlanej leży w odpowiednim doborze maszyn i urządzeń. Dotyczy to również nawierzchni przemysłowych, które aby spełnić jakże wysokie wymagania stawiane im przez inwestorów, nie mogą być tworem przypadkowego projektu i wykonania przez firmę nie dysponującą profesjonalnym potencjałem technicznym. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Wykonawców firma BAUTECH wprowadziła do swojej oferty nową profesjonalną linię sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych BLACK LINE.

 • 2005-12-12 | Komentarze: 0

  Systemy posadzek przemysłowych BAUTECH

  BAUTECH od dnia swojego powstania po dzień dzisiejszy pozostaje jedyną w kraju firmą zapewniającą kompleksową obsługę podmiotów występujących na rynku posadzek przemysłowych, nawierzchni komunikacyjnych i ozdobnych. W tym czasie powstała ogólnopolska autoryzowana sieć wykonawcza. Firma oferuje wysokiej jakości systemy posadzek przemysłowych, zapewnia kompleksowe opracowania techniczno-technologiczne, współpracuje z wieloma projektantami i konstruktorami. Opracowania proponowane przez BAUTECH uwzględniają także rozwiązania indywidualne.

Strona 1 z 1
 1